Get Adobe Flash player

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chodczu przyjmuje interesantów

w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00.

50-lecie pożycia małżeńskiego

Ogłoszenie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Chodczu  w sprawie jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Czytaj więcej

I N F O R M A C J A

Burmistrz Chodcza informuje, że wystąpił z wnioskiem do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o powołanie komisji ds. szacowania strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę w 2015 r.

Czytaj więcej

KOLEJNA DROGA PO REMONCIE

Zakończył się remont odcinka drogi w Pyszkowie w kierunku Boniewa. Wcześniej wyremontowana została droga powiatowa w kierunku Kromszewic  od granicy miasta do okolic amfiteatru. Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ współpraca Samorządu ze Starostwem Powiatowym przynosi rezultaty. Mamy nadzieję, że wkrótce będą możliwe dalsze modernizacje.

UWAGA UPAŁY !!!

W ciągu kilku najbliższych dni temperatura może wynieść nawet ponad 30 stopni Celsjusza. Poniżej poradnik w pliku PDF przygotowany przez Regionalny System Ostrzegania.

Upały

PATROLE POLICJI

Burmistrz Chodcza informuje, iż w okresie wakacyjnym, celem poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających nasze tereny, zastaną zwiększone ilości patroli policji.

POSIEDZENIE KOMISJI OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY I SPORTU.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 07 lipca 2015r. godz. 12:00 w pokoju nr 10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW Z TERENÓW WIEJSKICH III KWARTAŁ.