Get Adobe Flash player

INFORMACJA

W dniach 28 i 31 sierpnia 2015 r.  oraz 01, 02, 25, 28, 29 i 30 września 2015 r. w tutejszym Urzędzie będzie świadczona obsługa osób bezrobotnych przez dyżurujących pracowników z Powiatowego Urzędu Pracy we WłocławkuInformacja dla rolników poszkodowanych suszą w 2015r.

W dniu 25 sierpnia 2015 r. odbyło się spotkanie Burmistrza Chodcza z Sołtysami i Radami Sołeckimi z terenu miasta i gminy Chodecz . Jednym z wielu tematów były straty w uprawach rolnych spowodowane suszą i prac Komisji Gminnej do spraw oszacowania zakresu i wysokości szkód doznanych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – suszy w 2015 r.

Czytaj więcej

POSIEDZENIE KOMISJI REWIZYJNEJ

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26 sierpnia 2015r. godz. 10:00 w pokoju nr 10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Proponowana tematyka posiedzenia.

1. Analiza działalności Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodczu.
2. Sprawy bieżące.

Proszę o udział w posiedzeniu Komisji.

 

Przewodniczący
Komisji Rewizyjnej

Tomasz Łuczak

PLAN PARKINGÓW NA DOŻYNKI 2015

 

II TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia, tuż po „zmaganiach” dożynkowych – kolejny, drugi w tym sezonie TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ. Na chodeckiej plaży waleczne drużyny będą rywalizować o Puchar Burmistrza Chodcza. Nagrodą dodatkową dla zwycięzców będzie…, niech to pozostanie niespodzianką. Zapewniamy, że warto się zapisać u chodeckich ratowników na plaży; drużyny oczywiście dwuosobowe. Pogoda jest zagwarantowana!

Dożynki Parafialno-Gminno-Powiatowe Chodecz 2015