Get Adobe Flash player

I N F O R M A C J A

Komisja gminna do spraw oszacowania zakresu i wysokości szkód doznanych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – susza w 2015 r. informuje, że od dnia 14 lipca do dnia 03 sierpnia 2015 r. Komisja przeprowadzi lustrację upraw rolnych w oparciu o złożone przez rolników wnioski zgłoszenia szkód w uprawach rolnych spowodowanych suszą.
Szacowanie szkód będzie możliwe w uprawach, które znajdują się na polu.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA DLA DZIECI

Od niedawna w Chodczu działa szkółka piłkarska dla dzieci, w której trenerem jest Pan Michał Rosiak.
Największe sukcesy Pana Michała to: najlepszy strzelec ziemi łódzkiej 2007, mistrz polski oraz zdobywca pucharu polski w piłce nożnej plażowej, obecnie trener. Jego największą pasją jest zapewnienie jak najbardziej profesjonalnego treningu dzieci zarówno chłopcom jak i dziewczynkom na bazie standardów PZPN „Łączy nas piłka”.

Czytaj więcej

DYŻUR PRACOWNIKÓW PUP

W okresie od dnia 30 lipca 2015 r. do dnia 04 sierpnia 2015 r. w tutejszym Urzędzie będzie świadczona obsługa osób bezrobotnych przez dyżurujących pracowników z Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku.

PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ

W dniu 03-08-2015 – stacja transformatorowa: Mielinek obwód nr 100 w godzinach 8:00-15:00

W dniu 04-08-2015 – stacja transformatorowa: Mielinek obwód nr 100 w godzinach 8:00-15:00

Kojejna droga gminna zyskuje nawierzchnię asfaltową

Kojejna droga gminna zyskuje nawierzchnię asfaltową – trwa Przebudowa drogi gminnej  Zbijewo-Psary w miescowości Szczecin o długości ok. 1 km.

Czytaj więcej

KONSULTACJE SPOŁECZNE STRATEGII ROZWOJU OBSZARU ROZWOJU SPOŁECZNO – GOSPODARCZEGO POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO

Szanowni Państwo!

W związku z zakończeniem prac nad Strategią rozwoju Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Włocławskiego pragniemy przedstawić Państwu projekt ww. strategii w celu poznania Państwa opinii i uwag  na temat  zaproponowanych w dokumencie propozycji i rozwiązań.

Czytaj więcej

Uwaga młodzi rolnicy!