Get Adobe Flash player

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW W IV KWARTALE 2015R

Harmonogram

POTRZEBUJESZ POMOCY PRAWNIKA?

Zapisz się na dyżur !
Termin: 8 października 2015 r., tj. czwartek w godz. 9:00-13:00 Urząd Miasta i Gminy w Chodczu pok. nr 17a

Pomoc prawna jest bezpłatna!

Koniecznie zgłoś swój udział pod bezpłatnym numerem telefonu 800 110 062 bądź w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Chodczu tel. 54 2848070

Spotkania organizuje „Biuro dla Obywatela” z Włocławka
wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy w Chodczu.

NIESPODZIANKA

Miłym zaskoczeniem są podziękowania, które dzisiaj wpłynęły do Urzędu Miasta i Gminy.
Życzymy wszystkim Mieszkańcom ulicy Sadowej radości z użytkowania nawierzchni. 

Podziękowanie

GOTOWANIE NA… EKRANIE

Już za kilka dni będziemy mogli podziwiać kunszt kulinarny członkiń Koła Gospodyń Wiejskich, które pod przewodnictwem Barbary Krawieckiej pokazały jak przygotować… niestety nie możemy zdradzić, jakie potrawy. No, może wystarczy tylko wspomnieć, że było i pysznie, i pachnąco.
Oglądajcie TV Kujawy oraz śledźcie www.kujawy.info
Wszyscy pamiętamy smak pyszności serwowanych w trakcie Ziemniaka i Dyni w Krainie Pięciu Jezior. Tym bardziej kibicujmy „naszym” gotującym paniom, które nie szczędziły czasu by przygotowywać nie tylko potrawy, ale cały lokalny festyn wrześniowy.

PRZEBUDOWA DROGI SOBICZEWY – BRZYSZEWO

Prace przy budowie drogi Sobiczewy – Brzyszewo dobiegają końca. Droga – w całości wybudowana z budżetu gminy – jest swoistym przełamaniem dotychczasowej „tradycji” budowania dróg lokalnych z gruzu. Wykorzystany do jej budowy materiał to w całości kruszywo kopalne w trzech frakcjach, które poddawane jest wibracjom i wałowaniu. W najbliższych dniach – kolejne prace przy budowie odcinków dróg lokalnych w kilku sołectwach. Ich wykonanie jest możliwe dzięki decyzjom mieszkańców o wykorzystaniu funduszy sołeckich właśnie na budowę dróg. Warto zwrócić uwagę, że taka forma udziału społeczeństwa w decydowaniu o realizacji części budżetu gminy jest nowym instrumentem lokalnej polityki. Zebrania sołeckie, które odbywały się do końca września br. w sprawie wydatkowania przyszłorocznych funduszy w większości również podejmowały decyzje o konieczności podejmowania kolejnych remontów dróg.

POSIEDZENIE KOMISJI OŚWIATY I REWIZYJNEJ

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 01 października 2015r. godz. 10:00 w pokoju nr 10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu oraz Komisji Rewizyjnej.

Proponowana tematyka posiedzenia:

Czytaj więcej