Get Adobe Flash player

Dzień Matki

NIEDZIELA ZE STRAŻAKAMI  Z wrażeniami, z uśmiechem i z zaciekawieniem. Tak spędzimy ostatnią niedzielę maja na stadionie miejskim już od wczesnych godzin rannych. Naszymi gośćmi będą drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu włocławskiego, a jedna z nich to… drużyna żeńska.

Czytaj więcej

Wybory Prezydenta RP II tura – 24 maja 2015r.

SPORT NAPRAWDĘ DLA WSZYSTKICH

Zmagania sportowe towarzyszą większości z nas na co dzień. Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich to nielada gratka nie tylko dla miłośników tężyzny fizycznej. Spróbujmy włączyć się w codzienne zmagania. Nasza Gmina kolejny raz bierze udział w ogólnoeuropejskiej akcję zdrowia, ruchu i radości z uzyskanych wyników, których niewątpliwie każdy z nas doświadczy.

Podsumowanie działalności LGD

W dniu 19.05.2014 w stanicy myśliwskiej w miejscowości Kubłowo odbyło się spotkanie podsumowujące dotychczasową działalność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki, którego Miasto i Gmina Chodecz jest członkiem. Gospodarzami spotkania byli Burmistrz Chodcza Pan Jarosław Grabczyński i Pani Aneta Hofman kierownik biura Stowarzyszenia.

Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Rolnej i Infrastruktury Technicznej

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 29 maja 2015r. godz. 9:00 w pokoju nr 10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnej i Infrastruktury Technicznej.

Czytaj więcej

LATO TUŻ, TUŻ. SPĘDŹ JE AKTYWNIE!

W okresie od maja do września boisko wielofunkcyjne SZPO w Chodczu jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00

Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Obywatelskiej i Ochrony Środowiska.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 27 maja 2015r. godz. 11:00 w pokoju nr 10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz odbędzie się posiedzenie Komisji Obywatelskiej i Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej