Get Adobe Flash player

SYSTEM MONITORINGU SUSZY ROLNICZEJ

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach zamieścił i na bieżąco aktualizuje monitoring suszy. Jest on dostępny pod adresem:

http://www.susza.iung.pulawy.pl/tabele/0418063/

Harmonogramy dowozu dzieci w roku szkolnym 2016/2017

Harmonogram dowozów

Harmonogram dowozów cd.

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

Uprzejmie  zawiadamiam,  że  w  dniu   02 września  2016r.   godz. 09:00   w pokoju     nr 10  Urzędu  Miasta  i  Gminy  Chodecz   odbędzie   się    posiedzenie  Komisji   Rewizyjnej.
Proponowana  tematyka  posiedzenia.

    
1. Prawidłowość naliczania podatku od działek rekreacyjnych.
    Wprowadzenie aktualnych stawek.
2. Sprawy  bieżące .
Proszę  o udział  w  posiedzeniu  Komisji.

Przewodniczący
Komisji Rewizyjnej

Tomasz Łuczak

Mikołaj w sierpniu

W tym roku do dzieci z Chodcza Mikołaj przybył wyjątkowo wcześnie, bo już w sierpniu. Dzieci na zakończenie wakacji otrzymały wspaniały prezent w postaci nowego, wspaniałego placu zabaw! Niestety na razie nasi milusińscy muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem ze względów bezpieczeństwa korzystanie z nowego placu zabaw będzie możliwe od najbliższej soboty 27 sierpnia.  Dlatego też prosimy osoby dorosłe o zwracanie uwagi dzieciom, aby do soboty nie próbowały korzystać z nowych atrakcji, gdyż może to grozić niebezpieczeństwem.

Czytaj więcej

WAŻNA INFORMACJA DLA DZIECI I RODZICÓW Z CETT I ZALESIA

INFORMACJA

DOŻYNKI CHODECZ 2016

SZKOLENIE DLA PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ

Starosta Powiatu Włocławskiego Pan Kazimierz Kaca oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii we Włocławku zapraszają na szkolenie w dniu 18 sierpnia 2016 roku o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku ul. Cyganka 28 w sali nr 43. Omawiane będą zagadnienia związane z zagrożeniem Afrykańskim Pomorem Świń w aspekcie aktualnej sytuacji występowania tej jednostki chorobowej na terenie naszego kraju.