Get Adobe Flash player

Nabór dzieci do Żłobka Samorządowego w Chodczu

Rusza nabór dzieci do Żłobka Samorządowego w Chodczu na rok żłobkowy 2017/2018.

Opieka w żłobku jest sprawowana nad dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia. Opieka nad dzieckiem może być sprawowana do ukończenia roku szkolnego, w którym dziecko ukończy 3 rok życia lub w przypadku gdy niemożliwe lub utrudnione jest objęcie dziecka wychowaniem przedszkolnym – 4 rok życia.

Czytaj więcej

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

Każdy Rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej może złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych będących w jego posiadaniu.

Czytaj więcej

XXV sesja Rady Miejskiej w Chodczu

Na podstawie  art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym

(Dz. U. z  2016 r., poz. 446 z późn. zm.) zwołuję  XXV  sesję   Rady   Miejskiej   w Chodczu  na  dzień  02 marca  2017 roku   godz.   10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Chodecz ul. Kaliska 2, I piętro.

Czytaj więcej

FINAŁ CHODECKIEJ LIGI HALOWEJ

Po ponad dwóch miesiącach  zakończyły się rozgrywki I Chodeckiej Ligi Halowej , które odbywały się pod patronatem Rady Miejskiej i Burmistrza Chodcza . Triumfatorami okazała się w Wielkim Finale ekipa „Gladiatorów” , która pokonała „Old Boy’s 9-4 . W meczu o III miejsce „Osiedle Nowe” po dramatycznym spotkaniu wygrało po rzutach karnych z drużyną „Power King” 7-6.

Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu

Uprzejmie  zawiadamiam,  że w dniu 1 marca 2017r. godzina 10:00 w pokoju nr 10 Urzędu  Miasta  i  Gminy Chodecz  odbędzie się posiedzenie  Komisji Oświaty, Zdrowia,  Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

Uprzejmie  zawiadamiam,  że w dniu 01 marca 2017 roku godz.  11:00 w pokoju  nr 10 Urzędu  Miasta i Gminy  Chodecz  odbędzie się  posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów.

Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Obywatelskiej i Ochrony Środowiska

Uprzejmie  zawiadamiam, że w dniu 01 marca 2017 roku godz. 9:00 w pokoju  nr  10 Urzędu Miasta i Gminy Chodecz, odbędzie się  posiedzenie  Komisji  Obywatelskiej   i  Ochrony  Środowiska.

Czytaj więcej