Get Adobe Flash player

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chodczu przyjmuje interesantów

w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00.

50-lecie pożycia małżeńskiego

Ogłoszenie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Chodczu  w sprawie jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Czytaj więcej

I N F O R M A C J A

Burmistrz Chodcza informuje, że wystąpił z wnioskiem do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o powołanie komisji ds. szacowania strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę w 2015 r.

Czytaj więcej

ACH, CO TO BYŁ ZA ŚLUB!

W dniu 04 lipca 2015 r. o godz. 17:00 na molo chodeckim  rozpoczął się ślub  Anety Król  i  Pawła Jabłońskiego. Para skorzystała z możliwości zawarcia małżeństwa poza Urzędem Stanu Cywilnego w związku ze zmianami przepisów Prawo o aktach stanu cywilnego, które weszły w życie w dniu 01 marca 2015 r.
Czytaj więcej

TŁUMY NA PLAŻY

Upalne dni przyciągnęły w ten weekend na chodecką plażę tłumy. Po modernizacji stała się ona atrakcyjniejsza nie tylko dla mieszkańców Chodcza, ale także dla niezliczonej rzeszy turystów. Gorący, morski piasek aż parzył w stopy.

Czytaj więcej

PIKNIK RODZINNY „WITAJCIE WAKACJE”

Wczoraj w Zbijewie odbył się piknik rodzinny „Witajcie wakacje” zorganizowany wspólnymi siłami  przez Koło Gospodyń Wiejskich i sołectwo Zbijewo. Pogoda dopisała więc impreza była udana. Wśród atrakcji znalazły się zabawy i konkursy dla dzieci. Można się było posilić regionalnymi potrawami przygotowanymi przez Panie z Koła Gospodyń, a całą zabawę umilał zespół Pana Ryśka Wojno.
Czytaj więcej

LATO !!!

Mieszkańcy i turyści skuszeni doskonałą pogodą korzystają z walorów naszego jeziora. Wysoka temperatura, prażące słońce, gorący piasek, kajaki i ciepła woda to wspaniałe połączenie zapewniające relaks i wypoczynek.

KOLEJNA DROGA PO REMONCIE

Zakończył się remont odcinka drogi w Pyszkowie w kierunku Boniewa. Wcześniej wyremontowana została droga powiatowa w kierunku Kromszewic  od granicy miasta do okolic amfiteatru. Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ współpraca Samorządu ze Starostwem Powiatowym przynosi rezultaty. Mamy nadzieję, że wkrótce będą możliwe dalsze modernizacje.