Podziękowanie WOPR dla Gminy Chodecz

Informujemy, że w dniu 15 marca br. Pan Burmistrz Jarosław Grabczyński miał przyjemność gościć już po raz kolejny na uroczystości zaprzysiężenia Ratowników WOPR z terenu całego województwa kujawsko-pomorskiego, które odbyło się w Auli UMK w Toruniu.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki, prezes Zarządu Głównego WOPR Paweł Błasik, prezes WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego Maciej Banachowski oraz prezesi partnerskich WOPR w regionie, przedstawiciele policji, wojska, straży pożarnej oraz samorządowcy z regionu współpracujący z WOPR-em.

Piątkową uroczystość rozpoczęło uhonorowanie medalami WOPR „Pomocna Dłoń” osób, które w ubiegłym roku uratowali życie tonącym. Świeżo wykwalifikowani ratownicy złożyli zaprzysiężenia, wręczone zostały medale i gratulacje. 

Spotkanie było także okazją, żeby podziękować wszystkim, którzy w sposób szczególny wspierają rozwój ratownictwa wodnego na naszym terenie. Podziękowanie takie otrzymała m.in. Gmina Chodecz z rąk Prezesa Włocławskiego WOPR - Sławomira Mularskiego.

 

 

Zdjęcie 1

20240319 143404