Uwaga!

Nowe  zasady  segregacji odpadów komunalnych

Zmianie sposób segregacji  odpadów komunalnych na terenie Miasta i Gminy Chodecz.  Zgodnie z nowym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Chodecz przyjętym Uchwałą NR XLIII/282/2018 r. Rady Miejskiej w Chodczu odpady komunalne muszą być gromadzone w następujących pojemnikach:

1. odpady papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, zbiera się w pojemnikach koloru niebieskiego oznaczonych napisem „Papier”.

3.  odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, zbiera się w pojemnikach koloru zielonego oznaczonych napisem „Szkło”.

4. odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, zbiera się w pojemnikach koloru żółtego oznaczonych napisem „Metale i tworzywa sztuczne”.

5. odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów zbiera się  w pojemnikach koloru brązowego oznaczonych napisem „Bio”.

Informacja o wywozie odpadów:

Na terenie Miasta i Gminy Chodecz odpady komunalne odbiera:

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 19
87-860 Chodecz
NIP 888-000-66-24

tel. 54 2848036
tel./fax 54 2848198
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.