1007

Termomodernizacja budynków wielorodzinnych

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje kolejne spotkanie informacyjne on-line pt. „Fundusze europejskie na termomodernizacje budynków wielorodzinnych". Webinarium  odbędzie się 15 marca 2024 r., początek godzina 10:00 i potrwa ok. 1,5 godziny.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli spółdzielni i wspólnot  mieszkaniowych, mieszkań komunalnych, TBS i innych podmiotów zajmujących się zarządzaniem budynkami wielorodzinnymi zainteresowanych  pozyskaniem wsparcia na docieplenie budynków wielorodzinnych, zmniejszeniem zużycia energii tradycyjnej w budynkach. Zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza  można osiągnąć  poprzez wymianę źródła ciepła na ekologiczne oraz wymianę oświetlenia.

Inwestycje takie, na początkowym etapie wiążą się z kosztami. Wysokość ponoszonych wydatków można złagodzić za pomocą programu TERMO – pożyczki, której spłata może być rozłożona na dłuższy czas oraz premii. Docieplenie zmniejsza koszty uzyskania ciepła na potrzeby budynków i generuje oszczędności. Oszczędności te można przeznaczyć na spłatę środków pomocowych.

Na webinarium gościć będzie przedstawicielka Banku Gospodarstwa Krajowego, która omówi warunki uzyskania wsparcia. Odpowie też na pytania uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,this)" rel="noreferrer" style="box-sizing: border-box; color: rgb(113, 190, 68); text-decoration: none; background-color: transparent;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia wpisując w tytule WEB 15.03.2024  oraz w treści imię i nazwisko, nazwę instytucji, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.03.2024 r.

Serdecznie zapraszamy!